EN İYİLER

KURU CİLTLER İÇİN EN İYİ 5 FONDÖTENİMİZİ KEŞFEDİN

CİLDİ FONDÖTENLE YATIŞTIRIN VE NEMLENDİRİN
 
Kuru ciltler yazın nemini daha çok kaybeder. Güneş ışığı cildinizdeki nemi emerek ciltte kuruluğa ve pul pul görünüme neden olur. Klimalar da cilt için zararlıdır. Saatlerce klimalı ortamda kaldıktan sonra cildin kurumasına ve nemini kaybetmesine neden olur. Peki makyaj yapmayı seven biri ne yapmalıdır? Kuru ciltler için en iyi fondötenlerimizle nemlendirin, nemlendirin, nemlendirin!

Kuru ci̇lt nasıl yatıştırılır?

Cilt bakım rutininizde daha nazik, daha çok nemlendirme özelliğine sahip ürünler kullanmak yardımcı olur—aynı şekilde fondöteninizi değiştirmek de. Cilde gün boyunca ipeksi bir his vermek için hyalüronik asit, kolajen ve E vitamini gibi cildi dolgunlaştıran, yumuşatan bileşenlerle dolu yumuşatıcı, nemlendirici formüller deneyin. Nemlendirici formüller, ciltteki pullanma görünümünü azaltır ve bunu sıradan fondötenlerde bulamazsınız. Yeni bir fondöten mi arıyorsunuz? Beş süper star ürünümüzü deneyebilirsiniz.

 

KURU CİLTLER İÇİN EN İYİ FONDÖTEN TÜRLERİ HANGİLERİDİR?

Maybelline Dream Radiant 75 Natural BeigeKURU CİLTLER İÇİN EN İYİ FONDÖTENİMİZ: DREAM RADIANT NEMLENDİRİCİ LİKİT FONDÖTEN

Bu fondöten kuru ciltler için özel olarak üretilmiştir. Cildin nemini koruyan likit fondöten ve nemlendirici serum bir arada. 12 saate kadar aralıksız nemlendirme sağlar. Bilimsel araştırmalarla cildin genç ve nemli görünmesini ve hissetmesini sağladığı görülen hyalüronik asit ve kolajen gibi mükemmel yumuşatıcı bileşenlerle doludur.

Maybelline Fit Me 310 sun beige

KURU CİLTLER İÇİN EN DEĞERLİ FONDÖTENİMİZ: FIT ME DEWY + SMOOTH FONDÖTEN

 

Bu herkesin deneyebileceği harika, uygun fiyatlı bir seçenektir. Orta derece kapatıcılığa ihtiyaç duyan normal-kuru ciltler için ideal olan bu fondöten, ağırlık hissi vermeden ciltteki pürüzleri yatıştırmak, yumuşatmak ve nemlendirmek için E vitamini içerir. Tam ve kat kat uygulanabilir kapatıcılık sağlar ve hafif, nemli bir bitiş sunar. Kullananlar, uyguladıklarındaki "ferahlık hissini" ve kolay dağıtılabilirliğini çok seviyor.

Maybelline Instant Eraser Medium Beige


KURU CİLTLER İÇİN EN İYİ YAŞLANMA KARŞITI FONDÖTENİMİZ: INSTANT AGE REWIND ERASER TREATMENT

Cildinizi goji berry'lerin gücüyle nemlendirin ve aynı zamanda yaşlanma belirtilerini azaltın. Süper konsantre fondötenimiz koyu halkaları, ince çizgileri ve yaşlanma belirtilerini kapatırken normal-kuru ciltleri nemlendirerek cildiniz daha dolgun hissetmesini ve daha genç görünmesini sağlar. Fiyatı biraz yüksek olsa da her kuruşunu hak ediyor!

 Maybelline Fit Me  220

KURU CİLTLER İÇİN EN İYİ TINTED FONDÖTENİMİZ: FIT ME TINTED NEMLENDİRİCİ

Fit Me Tinted Nemlendirici, normal-kuru cildinize 12 saate kadar nem sağlarken doğal, parlamayan bir kapatıcılıkla gözenek görünümünü giderir ve sinir bozucu kusurları gizler. Ayrıca aralarında aloe vera da bulunan %76 doğal kaynaklı bileşenlerden oluşur. Bu yatıştırıcı, hafif formülle ciltteki pul pul görünümden kurtulun ve cilde doğal bir renk kazandırın.

Maybelline Dream Fresh BB Krem 110 Light Medium

KURU CİLTLER İÇİN EN İYİ BB KREMİMİZ: DREAM FRESH BB KREM

Amerika’nın 1 numaralı BB Kremi olan bu hafif güzellik balmı (BB'nin açılımı olan 'beauty balm') nemlendirir, aydınlatır, yatıştırır, kusurları kapatır, görünümü iyileştirir ve 30 SPF koruma sağlar. Normal-kuru cildiniz için cilt bakımı ve makyaj bir arada! Cildiniz mükemmel ve yenilenmiş hissederken sevdiğiniz tam, kat kat uygulanabilir kapatıcılığı elde edin. Hem de hepsi çok uygun bir fiyata!