LİKİT MAT RUJ

 NASIL UYGULANIR?

Tags: likit mat ruj, dayanıklı makyaj, güzellik ipuçları, makyaj trendleri, Super Stay Matte Ink,

 

maybellinesuperstaymatteinkliquidmattelipstickapplicationmakeuptipsfullwidthimagewithcopymainimage16

 

SÜPER MAT, SÜPER YOĞUN, SÜPER KALICI RENKLER!

Likit mat ruju kusursuz bir şekilde uygulamak için önce en doğru ürünü seç: Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj, ergonomik uygulama ucu ile tüm dudak kıvrımlaını yakalar ve kusursuz, kolay bir uygulama sağlar. Hem de 16 saate kadar kalıcıdır! Likit mat rujunu seçtiysen şimdi rujunu nasıl doğru uygulayacağını birlikte keşfedelim!

 
 1. 1. ADIM: DUDAKLARINI ÇERÇEVELE

  Dudak kalbi olarak adlandırılan, üst dudağının orta bölgesinden başlayarak üst dudak çizgisi boyunca Super Stay Matte Ink'in ok şeklindeki uygulama ucunu kullanarak dudağını çerçevele. Dudak kıvrımlarına oturan ergonomik ucun kenarını kullanarak daha kusursuz bir uygulama yapabilirsin.

 2. 2. ADIM: ÇERÇEVENİN İÇİNİ DOLDUR

  Oluşturduğun çerçevenin içini ürünü ince bir kat olarak uygulayarak doldur. Ürünün uygulama ucunu uygulama sırasında dudağından ne kadar az kaldırırsan o kadar homojen bir renk sonuç alırsın.

 3. 3. ADIM: ÇERÇEVEYİ DÜZELT VE KESKİNLEŞTİR

  Dudak kontürüne ve çizdiğin çerçeveye yaklaştıkça keskinleşen bir uygulama için uygulama ucunun ok şeklindeki uç kısmını kullanabilirsin.

 4. 4. ADIM: RUJUN KURUMASINI BEKLE

  Uygulama sonunda ürünün tamamen kuruması için birkaç dakika bekle. Süper mat, süper yoğun, süper kalıcı etkisiyle bulaşma ve transfere dayanıklı rujunla günün koşuşturmasına hazırsın!