KAŞ 101

EN İYİ KAŞ MAKYAJI

KALEMDEN POMADA

 

Dolgun. Tüy gibi. Belirgin. Cesur. Görünümünüz nasıl olursa olsun hiç bir yüz özelliği, mütevazi kaş kadar dönüştürücü, belirleyici ve geliştirici değildir. Küçük bir şekil, renk ve belirginleştirme uzun süre etkilidir. Çekiniyor musunuz? Çekinmeyin. Kullanımı kolay kaş maskaralarından  fiber dolgulu kalemlere "en iyi kaşlara" sahip olmanızı sağlayacak yeni nesil kaş güzelleştiricileri keşfedin.

 

Tattoo Pencil 36H

 

BELİRGİN, DOĞAL GÖRÜNEN KAŞLAR İÇİN EN İYİ KAŞ MAKYAJI

 

Tattoo Brow 36HR Pigment Kaş Kalemi, kolay kullanımlı üst düzey renklendirme sağlar. Yeni başlayanlar için bu ince, tüy gibi kaş kaleminden daha kolayı yok. Ancak bu kolaylık sizi yanıltmasın. 36 saate kadar kalıcıdır, ister yağmur ister güneş ışığından etkilenmez, aynı zamanda suya dayanıklıdır!

 

Tattoo Tint Pen


AYRIK, İNCE KAŞLARI DOLDURMAK İÇİN EN İYİ KAŞ MAKYAJI

Her sürmede ince bir sıra kaş çizen bir kalem düşünün. Tattoostudio Brow Tint Pen, her sürmede doğal, küçük kaş tüyü gibi görünümü veren çoklu uca sahiptir ve 24 saate kadar kalıcılığını korur.

 

Tattoo Kaş Pomadı


CESUR BİR KAŞ GÖRÜNÜMÜ İÇİN EN İYİ KAŞ MAKYAJI

Beceriye sahip misiniz? En iyisini mi istiyorsunuz? İşte size göre bir ürün. Tattoostudio Brow Pomade Uzun Süre Kalıcı, Kat Kat Uygulanabilir Kaş Makyajı, üç kolay adımda belirgin, dolgun, doğal görünen kaşlar ortaya çıkaran yüksek pigmentli, uzun süre etkili, sudan etkilenmeyen bir formüldür; dış çevresini çizin, doldurun ve yedirin.

 

Adım adım Brow Ultra Slim


YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN EN İYİ KAŞ MAKYAJI

O ipince uç! Kullanışlı küçük kaş fırça Kolay, etkili, basit, Brow Ultra Slim Belirginleştirici Kaş Kalemi ile asla hata yapmazsınız. Ultra ince 1,5 mm uç, son derece doğal, kaş gibi görünen çizgiler çizer ve kat kat uygulanabilen formül, cilde yedirilebilir. Son derece kolay!


Maybelline Brow Fast Sculp

 

KAŞLARI RENKLENDİRMEK VE ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN EN İYİ KAŞ MAKYAJI

Çevirerek açın. Sürün. Bu kadar kolay. Bu hafif renkli maskara benzeri jel, kaş makyajı hakkında bildiğiniz her şeyi değiştiriyor; tek hareketle renk ve şekil veriyor.

 

Brow Extensions Uygulama Görselleri

 

DAHA KALIN GÖRÜNEN KAŞLAR İÇİN EN İYİ KAŞ MAKYAJI

Kaş zaman makinesine atlayın! En yeni kaş yardımcısı, yıllar önce kaybettiğiniz o kalın, genç kaşları yeniden yaratmaya yardımcı olur. Kaşlara yapışarak daha kalın bir kaş görünümü oluşturan, tüy benzeri liflerle dolu bir pomad kalemdir.
Koyulaştıkça renk verir ve düşük tonda, mat bitişle doğal görünen renk bırakır.