maybelline-primer-masterprime-blurilluminate-texture-1x1
masthead-master-primer-gigi-hadid-1440x1440px

MAKYAJ BAZI

İncele

Cildin makyaja hazır mı? Kullanacağın ten ürünlerinin performanslarını ve kalıcılıklarını arttırmak ve cilt problemlerini gizlemek istiyorsan makyaj bazlarıyla cildini makyaja hazırla. Maybelline New York'un her ihtiyaca yönelik makyaj bazlarıyla daha kusursuz bir cilt görünümü elde etmek artık daha da kolay.

ÇOK SATANLAR

ÖZELLİK
  • base
    • Tümü
    • ÖZELLİK
      • Gözenek Gizleyici

Maybelline New York Makyaj Bazı

Gün boyunca tazeliğini ve duruşunu koruyan bir makyajın sırrı makyaj altı bazı kullanmaktan geçiyor. İlk etapta görüntüye çok fazla etki etmediği için önemi anlaşılmayan makyaj bazları, tene uygulanan ürünlerin ciltle bütünleşmesini sağladığı için aslında hayati bir önem taşıyor.

Eğer sen de akşama doğru seni terk eden makyajlardan sıkıldıysan ve günün her saati taze, hoş ve şık görünmek istiyorsan, cilt tipine uygun bir primer seçmeli ve makyaja başlamadan önce ilk olarak onu kullanmalısın. Kendin için en uygun ürünü Maybelline makyaj bazı koleksiyonunda bulabilirsin.

Maybelline Makyaj Bazı Çeşitleri
Maybelline New York makyaj bazı ailesinde her cilt tipine uygun ürünler mevcut. Farklı amaçlara uygun olarak geliştirilen formülleriyle, makyaja dilediğin gibi bir başlangıç yapma şansı tanıyan bu primer çeşitleri sayesinde günün enerjisi hiç düşmeyecek!

Maybelline New York Anti-Redness Primer , kızarıklık karşıtı özel formülüyle ön plana çıkan bir ürün. Sivilce ve kızarıklık görüntüsünü örterek fondötene kusursuz bir zemin hazırlayan bu yeşil makyaj bazı ciltteki ton eşitsizliklerini ortadan kaldırır. Ten üzerindeki lekeleri nötrleyerek cilt tonunu eşitler.

Serinin nemlendirici etkili ürünü Maybelline New York Hydrating Primer kremsi yapısı sayesinde oldukça kolay uygulanır. Formülündeki nemlendirici bileşenler cilde gün boyunca ihtiyacı olan nemi sunar ve böylelikle makyajın altında yumuşacık bir tene kavuşmanı sağlar.

Yağlı ciltlerin ten makyajının altında beliren gözenek problemini ortadan kaldıran Maybelline New York Pore Minimizing Primer makyaja harika bir zemin hazırlar. Gözenek görünümünü azaltarak fondötenin cilde daha iyi oturmasını sağlar.

Işıltılı makyaj bazı sevenlerin favorisi Maybelline New York Illuminating Primer cilde natürel bir parıltı katar. Kolaylıkla uygulanabilen bu baz, ten ile makyaj ürünleri arasında mükemmel bir ahenk oluşmasını sağlar. Böylece sen de gün boyu ışık saçan bir cildin ve taze makyajın tadını çıkarabilirsin!

Makyaj Bazı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Makyaj bazı önerileri arasında gezinirken dikkat etmen gereken en mühim nokta, cilt tipi. Çünkü bu ürünler direkt olarak tene uygulandığı için istenilen etkiyi yaratabilmesi için ciltle bütünleşmesi gerekiyor.

Yağlı ciltler için makyaj bazı arıyorsan, mat bitirişli gözenek kapatıcı etkili ürünlere yönelmelisin. Gözenek görünümünü en aza indiren ürünlerle cildindeki boşluklara dolan fondötenin gün içerisinde bozulmasını önleyebilirsin. Mat bitirişli ürünler de cildinde yağdan kaynaklı parlamaları kontrol etmene olanak sağlar. Yani senin için en uygun ürün, Maybelline New York Pore Minimizing Primer.

Kuru ciltler için makyaj bazı ise nemlendirici etkili olmalı. Çünkü gün içerisinde ihtiyacı olan nemi alamayan ciltte pul pul bir görünüm oluşur ve bu da tene uygulanan fondöten üzerinde kabuklar oluşmasına sebep olur. Bunlardan kaçınmanın en iyi yolu Maybelline New York Master Prime Hydrating Primer ile cildi nemlendirmek.

Eğer karma bir cilt yapısına sahipsen iki farklı ürünü karıştırarak da kullanabilirsin. T bölgesi gibi çabuk yağlanan kısımlarda gözenek kapatıcı ürünleri, yanak ve alın gibi nemsiz kalan alanlarda nemlendirici ürünleri tercih edebilirsin. Eğer cilt tonun eşit değilse ve kızarıklık problemi yaşıyorsan, primer etkisinin yanında tenin rengini eşitleyen bileşenler içeren ürünleri kullanmanda fayda var. Maybelline New York Anti-Redness Primer ile dilediğin etkiyi elde edebilirsin.

Primer Kullanmanın Avantajları 
Temiz cildine uygulayacağın primer ile çok daha uzun ömürlü ve düzgün bir makyaj görünümü elde edebilirsin.

• Makyaj bazı cildi makyaja hazırlar ve üzerine gelecek olan ürünler için bir alt tabaka oluşturur.
• Cilt tipine uygun seçilen makyaj bazı gözenek görüntüsünü minimuma indirir.
• T bölgesindeki aşırı yağlanma problemini azaltarak gün boyunca oluşan parlama sorununun önüne geçer.
• Ten ile fondöten arasında bir uyum oluşturur ve böylece ten makyajın gün boyu seninle olur.
• Makyaj bazı cilt tonunu eşitler ve kızarıklık, leke gibi problemli alanların kapatılmasına yardımcı olur.

Makyaj bazı ile her zamankinden çok daha hoş ve taze bir makyaja kavuşmak mümkün. Sen yeter ki cilt tipine uygun ürünü seç ve makyajdan önce temiz cildine primer uygulaması yap. Temiz bir fondöten fırçası yardımıyla ya da yalnızca parmaklarını kullanarak ince bir tabaka halinde uyguladığın bazın etkisini gördüğünde bir daha vazgeçemeyeceksin. Değişen makyaj bazı fiyatları ve çeşitleriyle sana ihtiyacın olanı sunan Maybelline New York ile kusursuzluğa kavuşmak çok kolay!

Ruj

foundation_masthead_1x1_v2
Daha Fazlasını Keşfet
Ruj
Daha Fazlasını Keşfet

Dudak Parlatıcısı

better-skin-concealer-foundation-emily-didonato-beautyimage-1x1
Daha Fazlasını Keşfet
Dudak Parlatıcısı
Daha Fazlasını Keşfet

DUDAK KALEMİ

FitMe-Matte-Poreless-Foundation-Cris-Urena-beautyimage-1x1
Daha Fazlasını Keşfet
DUDAK KALEMİ
Daha Fazlasını Keşfet

Dudak Balmı

contour-master-contour-gigi-hadid-beautyimage-1x1
Daha Fazlasını Keşfet
Dudak Balmı
Daha Fazlasını Keşfet
Tüh, görünüşe göre giriş yapmamışsın! Lütfen önce giriş yap! Veya Hesap oluştur.