BB Krem ile CC Krem Arasındaki Fark

BB Kremi̇n yetmedi̇ği̇ yerde CC Krem devreye gi̇rer


CC Kremleri duymuş olabilirsiniz, BB Kremlerden sonra popüler oldular ve benzer bir adları var fakat aynı değiller. Çok farklılar! CC krem, renk düzeltici krem veya görünüm düzeltici krem anlamına gelir. Hafif, havadar BB Kremlerden daha yoğun, daha ağır formüllerdir. Koyu noktaları veya kızarıklıkları tamamen gizlemeyi ve kusurları kapatmayı amaçlar. BB Kremlerin sunduğu çok sayıda cilt bakım özelliğini sağlamaz. Renk düzeltmek ve cilt sorunlarını kapatmak için idealdir ancak BB krem veya fondötene alternatif değildir! Bu yüzden yaz için BB krem kullanmaya devam edin!


BB Krem CC Krem şeması -

Yaz Aylarında Ci̇ldi̇ni̇zi̇n Kurtarıcısı Olacak Ürün BB Krem...

İyi haber: Yaz geliyor! Güneş ışığı, sıcak hava ve uzun günler. Olumsuz tarafı? Yazın güneş ışıkları, cilt kusurlarını daha belirgin hale getirir. Yüzünüze bir şey sürmeden dışarı çıkmak bir seçenek değilse ne yapabilirsiniz? Bb krem sürün.


BB Krem Nedir?

BB krem, "Beauty Balm" (Güzellik Balmı) veya "Blemish Balm" (Leke Balmı) anlamına gelir. Süper hafif bir yapıya sahiptir. Kapatıcılığı ortalama bir fondötene göre daha azdır. Kapatıcılık sağlar, cilt tonunu eşitler ve cilde parlaklık katar ancak lekeleri ve pigmentasyonu kapatmayabilir. Bunun için ek olarak bir kapatıcı kullanmanız gerekir! BB kremin en iyi özelliği, içeriğinin sağlıklı özelliklerle dolu, cilde öncelik veren ürünlerden oluşmasıdır. Bu nedenle günlük kullanım için harikadır.


Farklı Cilt İhtiyaçları İçin Farklı BB Krem Alternatifleri Var

Cilt, sıcak yaz ayalarında daha hızlı yağlanır, bu yüzden cildiniz yağlıysa veya aknenizi temizlemek için bir bb krem arıyorsanız Dream Pure BB Krem'i deneyin. Salisilik asit içerir, kızarıklığı azaltır, cildi matlaştırır, kusurları gizler, gözenek görünümünü en aza indirir, parlamayı engeller ve cildi nemlendirir. Yağ içermez, dematoloji ve alerji testlerinden geçmiştir.
Kuru bir cilt yapınız varsa size uygun farklı bir opsiyonumuz var. Dream Fresh BB Krem  cildi nemlendirir, SPF 30 ile cildi korur, pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar ve kusurları kapatır. Yağ içermez, dermatoloji/alerji testlerinden geçmiştir ve en hassas cilt türleri için bile uygundur.