EYELINER 101

KUYRUKLU EYELINER NASIL YAPILIR

6 UZMAN İPUCU

 

Eğer siz de farklı eyeliner görünümlerini denemeye hazırsanız ve elinizde bir eyelinerınız var ise çarpıcı, kuyruklu liner'a giden doğru yoldasınız! Makyaj uzmanlarımızdan eyeliner ipuçları : Düşük göz kapaklarınız varsa kuyruklu liner sürebilirsiniz (ipucu: bu göz şeklinde yarasa kanadı eyeliner da harika görünür). Kedi gözüne benzer şekilde kuyruklu linerı sadece üst kapağa uygulayın. Uygulaması kolaydır. Bu çok yönlü kuyruklu liner, gündüz olduğu kadar gece makyajınızla da harika görünür.

Sizinle muhtemeşen kuyruklu liner görünümü arasındaki şey ne? Makyaj sanatçısı tecrübesi ve ipucu Merak etmeyin, yanınızdayız. Kuyruklu eyeliner görünümü elde etmek için öncelikle en iyi eyeliner'larımıza ihtiyacınız var, hangileri olduğunu görmek için sayfayı kaydırmaya devam edin! Ardından kuyruklu eyeliner ipuçlarımızı kullanarak pratik yapmalısınız


 1. KUYRUKLU EYELINER 1. İPUCU: BANT KULLANIN

  Eyeliner kuyruğunu çizeceğiniz yerin hemen altına bir bant parçası yapıştırın. Bandı takip çizgisi olarak kullanın ve kuyruğu çizin. Mükemmel keskin kuyruklu eyeliner görünümü için bandı çıkarın.

  TattooStudio™
 2. KUYRUKLU EYELINER 2. İPUCU: DİRSEKLERİNİZİ DESTEKLEYİN

  Kulağa basit gelse de bu ipucu inanılmaz fark yaratacak. Kolunuzu masaya dayayarak destekleyin ve rahat, stressiz uygulama için kuyruklu eyeliner'ı sürerken aynaya bakın.

 3. KUYRUKLU EYELINER 3. İPUCU: ÇİZGİLERİ TEMİZLEYİN

  Kuyruklu eyeliner çizgisini çizmeyi tamamladıktan sonra kulak çubuğunu veya açılı fırçayı makyaj temizleyiciye batırın ve kusurları temizleyin.

  EYESTUDIO HYPER PRECISE
 4. KUYRUKLU EYELINER 4. İPUCU: 1 ADIMDA DUMANLI GÖZ

  Hızlı dumanlı göz makyajı için Makyaj Sanatçısı Grace Lee, mükemmel bir çizgi çizmek için endişelenmeden jel eyeliner kalemi kullanmayı ve dumanlı, kuyruklu eyeliner etkisi için eyeliner’ı hafifçe dağıtmayı öneriyor. Bu aynı zamanda göz farı için harika bir baz sağlar ve göz farının daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar!

 5. KUYRUKLU EYELINER 5. İPUCU: PRATİK MÜKEMMELLEŞTİRİR

  Eyeliner konusunda, özellikle likit eyeliner'da yeniyseniz Grace, Hyper Easy Likit Eyeliner gibi bir kalem modeliyle başlamanızı önerir. Kalemin akışkanlığını hissetmek için kuyruklu eyeliner'ı sürmeden önce elinizin arkasında pratik yapın. Bir sıvı çizgiyi mükemmel hale getirene kadar kirpik çizgisi boyunca küçük dokunuşlar yapın.

 6. KUYRUKLU EYELINER 6. İPUCU: EMİN DEĞİLSENİZ DAHA HAFİF BİR UYGULAMA YAPIN

  Lasting Drama Jel Eyeliner ile son derece doğal ancak belirgin bir kuyruklu eyeliner görünümü oluşturun. Grace açılı fırça kullanmayı ve jel linerı doğrudan kirpik çizgisine uygulayarak "makyaj" gibi görünmeyen belirgin gözler ortaya çıkarmayı tavsiye ediyor.