11 FARKLI EYELINER GÖRÜNÜMÜ

göz, eyeliner, liner, kalem, nasıl eyeliner çekilir, eyeline trendleri, klasik eyeliner, kuyruklu eyeliner, ilham, makyaj görünümü, makyaj trendi,

 
 1. GRAFİK LINER GÖRÜNÜMÜ

  Grafik eyeliner görünümüyle yaratıcılığını konuştur. Bu cesur görünümü Lasting Drama Gel Liner ile kolayca elde et.

  EYE STUDIO JEL EYELINER
 2. KUYRUKLU LINER GÖRÜNÜMÜ

  Dikkat çekici alt ve üst kuyruklardan oluşan bu liner görünümüyle iddialı bakışlara sahip ol. Hyper Precise All Day Eyeliner, kolayca uygulanan kusursuz kuyruklu liner görünümü için ihtiyacın olan tek şey!

  EYE STUDIO JEL EYELINER
 3. DOĞAL LINER GÖRÜNÜMÜ

  Doğal ve hafif buğulu bu eyeliner görünümü her tarza ve her makyaja uygun. Özel açılı ucuyla Sensational Liner'ı uygulayıp, kurumasını beklemeden hafifçe dağıtarak bu görünümü elde edebilirsin.

 4. KALIN VE CESUR LINER GÖRÜNÜMÜ

  En siyah, en kalın ve en cesur liner görünümü için Colossal Kajal göz kalemini tüm göz kapağını uygula ve hafifçe dağıt.

 5. ÇARPICI LINER GÖRÜNÜMÜ

  Çarpıcı bir liner görünümü için tüm göz çevresine Master Drama Khol Liner'ı uygulayabilirsin.

 6. RENKLİ LINER GÖRÜNÜMÜ

  Hyper Precise All Day Eyeliner ailesindeki safir mavi renk ve Lasting Drama 24H Carbon Matte Liner ailesinden 850 Teal Amazonite renkleriyle makyajına renk kat.

  Color Tattoo 24 Saat Kalıcı Göz Farı
 7. KLASİK LINER GÖRÜNÜMÜ

  Kusursuz çizgilere kolayca sahip olmak için ihtiyacın olan tek şey: Hyper Precise All Day Eyeliner ile klasik eyeliner görünümünü elde edebilirsin.

  EYESTUDIO HYPER PRECISE
 8. CUT CREASE LINER GÖRÜNÜMÜ

  Bu sıradışı görünüme Master Ink Matte Suya Dayanıklı Eyeliner ile kolayca sahip olabilirsin.

  MASTER INK MAT EYELINER
 9. UZUN KUYRUKLU EYELİNER GÖRÜNÜMÜ

  İnce ve keskin liner görünümü tüm gözleri üzerine çekecek! Hyper Precise All Day Eyeliner'ın ince ucu ve yoğun siyah formülüyle bu görünümü kolayca yakalayabilirsin.

  EYE STUDIO JEL EYELINER
 10. TERS KUYRUKLU LINER GÖRÜNÜMÜ

  Çizginin dışına çıkmaya ne dersin? Lasting Drama Gel Liner ile klasik ya da sıradışı, dilediğin liner görünümüne ulaşabilirsin.

  EYE STUDIO JEL EYELINER
 11. LINER İLE DUMANLI GÖRÜNÜM

  Dumanlı görünüm, yoğun ve etkileyici bakışlar için Colossal Kajal Göz Kalemi'ni tercih et. Kirpik diplerini belirginleştirmek için kirpik diplerine Hyper Precise All Day Eyeliner'ı uygula.