maybelline-mascara-greatlashcurve-texture-1x1
Mascara_masthead_1x1_v2

MASKARA

İncele

Hacimli ve dramatik kirpiklerden mi hoşlanıyorsun? Yoksa tek tek ayrılmış simsiyah kirpiklerden mi? Maskara uzmanı Maybelline New York'un üstün fırça teknolojisi ve yenilikçi formülleriyle dilediğin kirpiklere kolayca sahip ol. Aradığın ister hacimli, ister kıvrık, ister uzun kirpikler olsun, ne istediğini seç ve gerisini Maybelline New York'a bırak!

ÇOK SATANLAR

KEŞFET:

MASKARALAR

NEDEN VAZGEÇİLMEZİN OLACAK?

Belirgin ve tek tek ayrılmış kirpiklere ulaşmak artık çok kolay! Yelpaze etkili fırçaya sahip bu maskaralar ile yoğun, dolgun, hacimli kirpikler seninle.

NEDEN VAZGEÇİLMEZİN OLACAK?

Kısa ve ince kirpikleri unut, kökten uca yoğun hacim veren maskaralar ile tanış!


NEDEN VAZGEÇİLMEZİN OLACAK?

Kirpiklerinle sınırları zorla! Yoğun siyahlık, ekstra hacim ve uzunluk sağlayan bu maskaralar ile "Takma kirpik mi taktın?" sorularına hazır ol.


NEDEN VAZGEÇİLMEZİN OLACAK?

Kıvrık kirpiklere merhaba de! Gözlerinin daha büyük görünmesini sağlayan kıvrık kirpik görünümü vazgeçilmezin olacak. 


Sırala
 • MASKARALAR
  • Tümü
  • ÖZELLİK
   • Belirginleştirici
   • Hacim Verici
   • Kıvrıklık Verici
   • Suya Dayanıklı
   • Tek Tek Ayrılmış Kirpikler
   • Uzunluk Verici

Maybelline New York Maskara

Göz makyajının hem duruş hem de enerji üzerindeki etkisi büyük. Doğru teknikler ve ürünler kullanılarak şekillendirilen gözlerin bakışlara derin ve gizemli bir anlam kattığı da hepimizin bildiği bir gerçek. İşte maskara da istenilen etkiyi yaratacak bir göz makyajının olmazsa olmazı.

Kirpikleri daha dolgun, kıvrık, hacimli ve şekilli bir forma kavuşturan rimeller her kadının vazgeçilmezlerindedir. Her makyaj trendinde mutlaka yer alan bu ürün bazen tek başına bile oldukça büyük bir fark yaratabilir. Tabii kirpik yapısına ve elde edilmek istenen forma uygun bir ürün kullanıldığında. Çünkü tüm makyaj malzemelerinde olduğu gibi en iyi maskara kişinin göz yapısına en uygun olandır. Sen de Maybelline maskara koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı ürünlerden kendine uygun olanı seçerek kirpiklerini özgürce şekillendirebilir, bakışlarını derinleştirerek makyajına özgün bir hava katabilirsin.

Kirpiklerini Tek Tek Ayır
Maybelline rimel çeşitleri arasından kirpikleri tek tek ayıran maskara çeşitlerini tercih ederek simsiyah ve belirgin kirpiklere sahip olabilirsin. Yelpaze etkili fırçasıyla sana yoğun ve dolgun kirpikler vadeden Maybelline Lash Sensational maskara ile göz makyajına yelpaze etkisini taşıyabilirsin.

Maybelline New York Lash Sentional Intense Black yelpaze etkisi veren kıvrımlı silikon fırçası ile tüm kirpikleri tek tek tutar ve birbirinden ayırır. Çift yüzeyli fırçasıyla farklı kullanım şekilleri sunan Maybelline Sensational maskara en kısa kirpiklere bile ulaşır ve alt kirpiklerin de en az üst bölgedekiler kadar dolgun olmasını sağlar.

Yapman gereken tek şey, fırçanın iç kısmıyla kirpik kök köklerini dolgunlaştırdıktan sonra dış kısmıyla kirpiklerin üzerinden geçmek. Kirpik diplerine kolayca oturan fırçası sayesinde pratik bir şekilde uygulama imkanı da sunar. Özel formülüyle gün boyunca seni etkili bakışlarla buluşturan Maybelline New York Lash Sensational serisinin suya dayanıklı rimel seçeneği de var.

Uzun Kirpikler mi, Kıvrık Kirpikler mi?
En güzel maskara sana istediğin etkiyi verendir. Bu nedenle maskara seçimi ve kullanımı öncesinde ne istediğini iyi bilmeli, kirpik yapını doğru tanımlamalısın. Eğer kirpiklerinin yapısı kısaysa, kirpiklerine daha uzun ve hacimli bir form verecek sık kıllı ve kalın fırçalı ürünleri tercih edebilirsin.

Maybelline New York The Collosal Big Shot Maskara ile hacimli kirpiklere sahip olabilirsin. Kirpik diplerinden başlayarak zikzak hareketiyle uygulayacağın bu rimelin özel fırçası kirpik diplerine ulaşır ve asla uzamaz zannettiğin en kısa kirpiklere bile kökten uca hacim verir.

Göz kamaştıran kirpiklere sahip olmak istiyorsan, aradığın etkiyi kalın fırçasının üzerindeki sık kıllarıyla seni hacimli kirpiklerle buluşturacak Maybelline New York Volum Ekspress Rocket Maskara ’da bulabilirsin. Kirpiklere 8 kat hacim veren maskara patentli ve benzersiz fırçası sayesinde pratik ve hızlı kullanım imkanı sunar ve topaklanma yapmaz.

Maybelline kahverengi maskara ile kirpiklere hacim verirken doğal bir görünüm yakalamak da mümkün. Yumuşak tonlarıyla yokmuş hissi veren Maybelline New York Total Temptation esnek ve hacimli kıl fırçası ile kirpiklere natürel bir dolgunluk verir. Kakao kokusuyla baş döndüren rimel defalarca uygulanabilir fakat kirpikleri asla ağırlaştırmaz. Kullanıcısını hem yumuşak hem de hacimli kirpiklerle buluşturan bu rimelle “yokmuş gibi makyaj” etkisini stiline yansıtabilirsin.

Maybelline rimel koleksiyonu içerisinde göz kamaştıran black cherry ve mavi maskara maskara çeşitleri de mevcut. Sen de Maybelline New York Snapscara renkli maskara ile makyajına özgün dokunuşlar yapabilirsin. Üstelik bu maskara yeni geliştirilen formülü sayesinde gözün dış köşesinden iç köşesine doğru bir hareketle kolayca uygulanır ve yalnızca ılık su ile temizlenebilir. Kirpiklere tek bir hareketle uzun ve kusursuz bir görünüm kazandıran Snapscara topaklanma yapmaz.

Lifting Etkisini Sonuna Kadar Yaşa!
Maybelline New York son zamanların en popüler makyaj trendlerinden olan kirpik lifting uygulamasını kullanıcısının elinin altına taşıyan maskaralara da sahip. En sevilen maskara önerileri arasında yer alan Maybelline New York Falsies Lash Lift Kirpik Lifting Etkili Maskara profesyonellerden ilham alınarak tasarlanan formu sayesinde kirpikleri hiç olmadığı kadar kalkık ve kıvrık bir forma ulaştırır. Ürünün çift taraflı ve eğimli fırçası kirpikleri kusursuz bir şekilde kavrar ve kaldırır. Kirpikleri daha gür ve kalın bir forma ulaştıran eğimli fırçanın etkisi gün boyu devam eder. Zikzak hareketiyle rahatlıkla kullanılabilen maskara kat kat uygulama yapmaya da uygundur.

Maybelline New York sunduğu farklı maskara çeşitleriyle her stile ve ihtiyaca hitap ediyor. Sen de bu geniş ürün yelpazesi arasından dilediğini seçerek kirpiklerine hareket, renk, hacim ve dolgunluk katabilirsin!

Maskara

Mascara_masthead_1x1_v2
Daha Fazlasını Keşfet
Maskara
Daha Fazlasını Keşfet

GÖZ KALEMİ & EYELINER

eyeliner_masthead_1x1
Daha Fazlasını Keşfet
GÖZ KALEMİ & EYELINER
Daha Fazlasını Keşfet

Far

Eyeshadow_masthead_1x1
Daha Fazlasını Keşfet
Far
Daha Fazlasını Keşfet

Kaş

Eyebrow_masthead_1x1
Daha Fazlasını Keşfet
Kaş
Daha Fazlasını Keşfet
Tüh, görünüşe göre giriş yapmamışsın! Lütfen önce giriş yap! Veya Hesap oluştur.