maybelline-master-graphic-texture-1x1
eyeliner_masthead_1x1

GÖZ KALEMİ & EYELINER

İncele

Çizgilerin dışına çık! Maybelline New York'un ikonik göz kalemi ve eyelinerlarıyla tanış: Uzun süre kalıcı jel linerlar, kremsi dokuya sahip göz kalemleri, pratik keçe uçlu eyelinerlar. Dramatik bir etki istiyorsan kalın, yoğun çizgiler çiz, ya da daha yumuşak bir çizgiler ile mükemmel dumanlı göz makyajını elde et. Dilersen ışıltılı ve renkli göz kalemleriyle göz makyajında kuralları sen belirle!

ÇOK SATANLAR

KEŞFET:

LINER & GÖZ KALEMLERİ

NEDEN VAZGEÇİLMEZİN OLACAK?

Likit formüle sahip keçe uçlu eyelinerlar, kolayca uygulayabileceğin kusursuz ve keskin bir eyeliner görünümü için idealdir. İnce uygulama uçları sayesinde mükemmel incelikte veya kalınlıkta, kuyruklu eyeliner görünümünü kolayca elde edebilirsin.


NEDEN VAZGEÇİLMEZİN OLACAK?

Göz kalemleri istediğin yoğunluk ve istediğin renkteki liner görünümünü kolayca elde edebilmen için tasarlanmıştır. Dilersen yoğun ve keskin bir renk etkisi elde edebilir, dilersen kalemi uygulayıp dağıtarak dumanlı bir görünüm ile yaratıcılığını konuşturabilirsin.


NEDEN VAZGEÇİLMEZİN OLACAK?

Jel eyeliner, yoğun renk etkisine ve uzun süre kalıcılığa sahip güçlü formülü sayesinde cesur bir görünüm sunar. Farklı fırça tipleriyle uygulayabileceğin jel eyelinerlar ile dilediğin incelikte ya da kalınlıkta eyeliner görünümünü kolayca elde edebilirsin. 


Tümünü İncele
 • GÖZ KALEMİ VE EYELİNER
  • Tümü
  • BİTİŞ
   • Mat
  • Form
   • Asansörlü / Otomatik
   • Jel
   • Kalem
   • LİKİT
  • ÖZELLİK
   • Suya Dayanıklı
   • Uzun Süre Kalıcı

Maybelline New York Göz Kalemi & Eyeliner

Mükemmel bakışlarla anlamlandırılan yüzün vazgeçilmezlerinden biri elbette, göz kalemi. Sen de gözün şeklini ortaya çıkararak daha derin ve gizemli bir havaya kavuşmanı sağlayan Maybelline göz kalemi çeşitleriyle tarzını özgürce ortaya koyabilirsin.

Farklı tonlar arasından seçim yapabileceğin akmayan göz kalemi çeşitlerini göz pınarı hizasından başlayarak kolaylıkla uygulayabilirsin. Dilediğin etkili ve dramatik bakışlara Maybelline eyeliner çeşitleri ile sahip olabilirsin.

Uzun Süre Kalıcı Etki
En iyi göz kalemi gün boyu tende bozulmadan kalandır. Böylece sabah yapılan makyaj tazeliğini yitirmez ve bakışlar bozulan eyeliner sebebiyle donuklaşmaz. Bu nedenle içeriği yoğun pigmentlerle güçlendirilmiş, özel formüllü ürünlere yönelmek gerekir.

Aradığın, 24 saat boyunca etkisini ve tazeliğini yitirmeyecek bir ürünse, senin için en iyi eyeliner Maybelline New York Master Ink Mat Eyeliner . İçerdiği yoğun karbon pigmentler gözün üzerine uygulanan makyajın gün boyunca bozulmadan kalmasını sağlar. Dipliner formlu tasarımı ve akıllı ucu pratik, hızlı ve kusursuz bir uygulama tecrübesi sunar.

Kalıcı eyeliner etkisini farklı renklerle buluşturan Maybelline New York Lasting Drama 24H Carbon Matte ile makyajına renkli ve mat dokunuşlar yapabilirsin. İster göz içine istersen de göz çevresine uygulayabileceğin kalem eyeliner ile turkuaz, haki, kızıl kahve ve lacivert tonları 24 saat boyunca seninle kalır!

Maybelline New York’un yeni jel kalem tasarımı Tattoo Liner Jel göz kalemi ile göz makyajında kalıcı dövme etkisi yaratabilirsin. 36 saate kadar kalıcı formülüyle kalpleri çalan bu kahverengi göz kalemi ile natürel ve buğulu bakışlara sahip olabilirsin. Kirpik diplerin ve göz içlerinde rahatlıkla kullanabilirsin. Dilersen ürünün 7 farklı renk tonuyla makyajında yenilikler de yapabilirsin. Suya, bulaşmaya, tere ve dağılmaya dayanıklı Tatto Liner Jel’in yumuşak dokusu sayesinde göz kalemi sürme işlemi hiç olmadığı kadar kolay!

Suya Dayanıklı, Akmayan Eyeliner Çeşitleri
Özellikle sıcak yaz günlerinde terden etkilenen makyaj görüntüsünden sıkıldıysan ya da denizden çıktığında da her zaman olduğu gibi buğulu ve derin bakışlara sahip olmak istiyorsan, tercihin suya dayanıklı ürünler olmalı. Tabii bu tip göz kalemlerini temizlerken özel yağ içerikli makyaj temizleyicileri kullanman gerektiğini unutmamalısın.

Maybelline New York Hyper Precise All Day likit eyeliner gün boyu akmayan ve tene bulaşmayan suya dayanıklı özel bir formüle sahip. Göz kalemi çekme işlemi sırasında sana kolaylık sağlayacak sabit duruşlu özel uygulama ucu ile göz kapağında dilediğin eyeliner çizgisini oluşturabilir, düşük bakışlarını kusursuz bir kuyrukla daha yüksek gösterebilirsin. Mat ve parlak olmak üzere iki farklı siyah seçeneği sunan ürünün, lacivert, yeşil, safir mavi ve kahverengi seçenekleri de mevcut.

Akmayan siyah göz kalemi arıyorsan, Maybelline New York The Collossal Kajal Argan Yağı İçeren Ekstra Siyah Göz Kalemi ’ni denemelisin. Yoğun siyah pigmentlerle donatılan formülü akmaz ve bulaşmaz. Hem bu asansörlü göz kalemi ile eyeliner çekmek çok rahat!

Likit, Jel, Kalem Hepsi Sana Göre!
Maybelline New York eyeliner ve göz kalemi koleksiyonunda farklı formlarda ve tonlarda ürünler var. Sen de kolaylıkla uygulayabildiğin yeşil, siyah, mavi, kahverengi, beyaz eyeliner çeşitleri arasından tarzını ortaya çıkaran ürünü seçebilirsin.

Maybelline’nin en sevilen ürünlerinden olan Maybelline New York Eye Studio jel eyeliner ile profesyonel makyajı günlük hayatına taşıyabilirsin. Eyeliner fırçası ile uygulanan bu yoğun pigmentli ürünü kirpik diplerin boyunca sürebilir ve görüntünü etkileyici bir kuyruk çizgisiyle tamamlayabilirsin. Böylece daha belirgin ve büyük gözlere sahip olabilirsin.

Beyaz göz kalemi ile bakışlarına ışıltı da katabilirsin! Bu ürünü; göz pınarı, kaş kavisi, kirpik çizgisi gibi göz çevresinde aydınlık vermek istediğin noktalara uygulayabilirsin. Tüm yüzünü ışıltıyla buluşturmak istersen ten rengi göz kalemi ile elmacık kemiklerini, burun kemiğini ve dudak üstü çizgini bu mucize eyeliner ile aydınlatabilirsin.

Maybelline New York eyeliner ve göz kalemi çeşitleriyle ruhunu yansıtan dokunuşlarla makyajına kendine has bir enerji katabilirsin. Yapman gereken tek şey dilediğin formu ve rengi seçmek!

Maskara

Mascara_masthead_1x1_v2
Daha Fazlasını Keşfet
Maskara
Daha Fazlasını Keşfet

GÖZ KALEMİ & EYELINER

eyeliner_masthead_1x1
Daha Fazlasını Keşfet
GÖZ KALEMİ & EYELINER
Daha Fazlasını Keşfet

Far

Eyeshadow_masthead_1x1
Daha Fazlasını Keşfet
Far
Daha Fazlasını Keşfet

Kaş

Eyebrow_masthead_1x1
Daha Fazlasını Keşfet
Kaş
Daha Fazlasını Keşfet
Tüh, görünüşe göre giriş yapmamışsın! Lütfen önce giriş yap! Veya Hesap oluştur.