maybelline-lipbalm-babylips-crystal-crystalkiss-texture-1x1
emily-didonato-baby-lips-crayon-320px

NEMLENDİRİCİ DUDAK BALMI

İncele

Bebeksi dudaklara merhaba de! Baby Lips Nemlendirici Dudak Balmı’nın yoğun dudak bakımı ve 8 saate kadar nemlendirme özelliği sayesinde bebeksi yumuşaklıkta dudaklara sahip ol. Baby Lips’in meyve kokulu, renkli çeşitleriyle dudaklarına bakım yaparken onları renklendir. En sevdiğin Baby Lips’i seç ve harika kokusunun tadını çıkar!

İncele
  • Lip Balm
    • Tümü
    • Form
      • Balm

Maybelline New York Dudak Balmı

Dudakları ön plana çıkarmak ve kusursuz bir görünüm kazandırmak rujlar ve dudak kalemleriyle oldukça mümkün. Ama bu ürünler tek başına dudakların yapısını korumaya yetmez. Rujlar her ne kadar nemlendirici yapıda olsalar da dudak koruyucu ürünler kadar etkili değildir. Bu nedenle sağlıklı, yumuşak ve parlak dudaklara sahip olmak için dudakların gün içerisinde ihtiyaç duyduğu nemi sunacak nemlendirici dudak balmı ve kremi kullanmak gerekir.

Maybelline New York dudak balmı çeşitleri de seni bebeksi ve ipek gibi bir dudak yapısına kavuşturan bileşenler içerir. Sen de birbirinden güzel ve renkli dudak nemlendiricisi çeşitleriyle hem bakımlı hem de güzel görünen dudaklara sahip olabilirsin!

Nem dudaklar için neden önemlidir?
Nem, her yönüyle cildin hayat kaynağı. Kimse çatlamış ve kuru bir cilde sahip olmak istemez. Bu nedenle çoğu zaman vücudun farklı bölgeleri için üretilen nemlendirici ürünler kullanırız. Ama bu ritüeller genellikle dudak kremi kullanmadan biter. Oysaki her an bakımlı görünen dudaklar için nemlendirici kullanmak şarttır.

• Nemsiz kalan dudaklar zaman içerisinde kurur ve çatlar. Bu da hem kötü bir görünüme sebep olur hem de dudak sağlığı açısından tehlikelidir.
• Kuru ve çatlak dudaklar üzerine sürülen ruj da çatlama yapar ve ne kadar uğraşırsan uğraş pürüzsüz görünmez.
• Nemlendirilen dudaklarda ruj daha düzgün durur ve etkisi daha uzun sürer.
• Fazla kuruyan dudaklar nemlendirilmezse küçük kanamalar görülebilir. Bu da uzun vadede enfeksiyon problemlerine sebep olabilir.
• Tuzlu deniz suyu üzerine güneşe maruz kalan dudaklar nemlendirilmediğinde kabarıp şişebilir.

Maybelline Dudak Balmı Çeşitleri
Maybelline New York nemlendirici dudak kremi serisinde formülü renkli pigmentlerle donatılan ve dudaklara ferahlatan ürünler mevcut. Her mevsim her saat kullanılabilen Maybelline lip balms ile sen de dudaklarındaki yumuşaklığın tadını çıkarabilirsin.

Maybelline New York Baby Lips Dudak Balmı serinin en klasik ve en sevilen üyesi. İçerdiği shea yağı, bal ve E vitamini sayesinde dudakları yoğun bir şekilde nemlendiren bu harika ürünün renkleri de birbirinden güzel. 8 saate kadar nemlendirici etkisini kaybetmeyen ve dudaklara dolgunluk veren balmın; şeftali, cherry ve pembe tonlarının yanında şeffaf ve renksiz formu da mevcut.

Parlak renk pigmentleriyle güçlendirilen Maybelline New York Baby Lips Electro dudak nemlendirici, capcanlı renkleriyle ön planda. Dudakta hızla emilen formülüyle ağırlık yaratmadan besleyen bu lip balm göz alıcı turuncu, mor ve pembelerden oluşan renkleri ile tüm dikkatleri üzerine toplayacak.

Maybelline New York Baby Lips Dr Rescue yoğum bakım etkili bir nemlendirici. Formülündeki mentol ve okaliptüs bileşenleri dudakları nemlendirirken bir yandan rahatlatır ve ferahlatır. 12 saate kadar yoğun nem etkisini kaybetmeyen bu balm dudaklara yenilenmiş bir görüntü kazandırır. Sen de şeffaf ve nude tonlardaki balmlar arasından dilediğini seçerek dudaklarına bakım yapabilirsin.

En iyi dudak balmı hangisi?
Maybelline lip balmlar günün her anında dudaklarına ihtiyaç duyduğu nemi sunmak ve cildin elastik yapısını koruyarak doğal yumuşaklığını geri kazandırmak için tasarlandı. Sen de ihtiyacına uygun olan nem yoğunluğu ve dilediğin rengi seçerek hem canlı hem de sağlıklı dudaklara sahip olabilirsin.

Eğer çok çabuk kuruyan ve fazla neme ihtiyaç duyan bir cildin varsa, nemlendiricin de güçlü olmalı. Bu aşamada klinik bakım etkisiyle kuruyan ve çatlayan dudakları eski formuna kavuşturacak Maybelline New York Baby Lips Dr Rescue dudak balmını tercih edebilirsin. Shea yağı içeren formülü 12 saat boyunca dudaklarına nem sunar. Ürünü hem makyaj altına hem de rujun üzerine uygulayabilirsin. Gece yatarken balm sürersen sabaha yumuşacık dudaklarla uyanabilirsin.

Günlük nemlendirici etkisini enerjik renklerle tamamlamak istersen Maybelline Baby Lips Balms ürünlerini tercih edebilirsin. Electro serisinin göz alıcı renkleriyle günlük makyajına hareket katabilirsin. Hem bu renkli dudak kremi çeşitlerinin kokuları da harika! Plajda yaz esintisi estirebilir, spordan sonra kuruyan ve terden rahatsız olan olan dudaklarını nemlendirebilirsin.

Seni ipek yumuşaklığında dudaklara kavuşturacak rengarenk dudak balmlarını Maybelline New York’ta bulabilirsin!

Ruj

lipstick_masthead_1x1_v2
Daha Fazlasını Keşfet
Ruj
Daha Fazlasını Keşfet

DUDAK KALEMİ

lipliner_masthead_1x1
Daha Fazlasını Keşfet
DUDAK KALEMİ
Daha Fazlasını Keşfet

NEMLENDİRİCİ DUDAK BALMI

baby-lips-gigi-hadid-beautyimage-1x1
Daha Fazlasını Keşfet
NEMLENDİRİCİ DUDAK BALMI
Daha Fazlasını Keşfet

Ten Makyajı

maybelline-emily-didonato-face-makeup-pathing-switcher-image-1x1
Daha Fazlasını Keşfet
Ten Makyajı
Daha Fazlasını Keşfet
Tüh, görünüşe göre giriş yapmamışsın! Lütfen önce giriş yap! Veya Hesap oluştur.